Hakkımızda

RASAT OSGB

Gücünü Batı Karadeniz Bölgesi işletmelerine 10 yıldır Eğitim Danışmanlık, Belgelendirme alanında hizmet vererek yüzlerce işletmenin 3. birimi olan YONDEM Danışmanlık’ın bilgi birikimi ve tecrübesinden alarak İş sağlığı ve Güvenliği alanında ihtisaslaşmak ve bölge işletmelerine bu alanda en iyisini sunmak hedefiyle kuruldu.
Hizmet verdiğimiz işletmelerde maksimum birim zamanda “Sıfır Kaza, Sıfır Ceza” gibi çok iddialı bir hedefin altına imza atmış bulunuyoruz. Gücümüzü Çalışkan Tecrübeli seçkin kadromuzdan ve yüksek vizyonumuzdan alıyoruz.

Misyonumuz:

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine bakışı şekillendirmek. Hem işveren hem de çalışanlara bu işle ilgili formaliteden öte bir bakış açısı kazandırmak.
Bu hizmetlerde somut faydalar sağlamak.

Vizyonumuz:

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde alanında ihtisas sahibi güçlü bir ekip ve ilkeli çalışmamızla hizmet ücreti sorgulanmayan bir marka olmak. Bize bu misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmede yoldaşlıkedecek müşterilerimize vefamızı hiç bir zaman unutmayacağız. Onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sağladığımız somut faydayı sürekli artırabilmek için, ekimizi, işimizi, kalitemizi sürekli geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Şirket Yönetimi Adına
Evren Ayvaz CAN
Genel Müdür